Programista C++ / Software Developer

Firma SEMACO Sp. J. na polskim rynku działa od ponad 28 lat. Skupiamy grupę specjalistów z dużym doświadczeniem w branży przemysłu lekkiego oraz IT. Od 20 lat tworzymy i rozwijamy oprogramowanie InvenTex CAD/CAM wspomagające procesy produkcyjne. Działamy z pasją, tworzymy przemyślane i nowoczesne rozwiązania. Rzetelność, uczciwość i lojalność firmy we współpracy z klientami, kontrahentami oraz pracownikami potwierdzona została licznymi certyfikatami programów „Przedsiębiorstwo Fair Play” oraz „Solidna Firma”. Jesteśmy partnerem solidnym, finansowo stabilnym i stale się rozwijamy. Stawiamy również na młodych absolwentów chcących zdobyć doświadczenie tworząc nowatorskie i ciekawe projekty IT.

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • tworzenie modułowego oprogramowania w środowisku Windows
  • tworzenie nowych oraz rozwijanie istniejących funkcjonalności
  • udoskonalanie wdrożonych rozwiązań pod kątem wydajności i technologii
  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych
  • tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji
  • współpraca z zespołem developerskim i testowym przy realizacji projektów informatycznych

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programowania obiektowego w języku C++
  • umiejętność współdzielenia kodu w oparciu o SVN, Git
  • wykształcenie średnie lub wyższe informatyczne, techniczne
  • znajomość j.angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej
  • bardzo dobre zdolności analityczne, kreatywność, ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań
  • dokładność, rzetelność, zaangażowanie, komunikatywność

Dodatkowym atutem będzie:

  • wykonane projekty, referencje lub ciekawe projekty hobbistyczne
  • znajomość środowiska Visual Studio, Embarcadero oraz języka C#
  • znajomość analizy wymagań oraz definiowania procesów biznesowych

Oferujemy:

  • pracę z ciekawymi, nowoczesnymi rozwiązaniami w zespole SCRUM
  • rozwój pod okiem doświadczonych programistów z szeroką wiedzą techniczną
  • atrakcyjną ścieżkę rozwoju, szkolenia oraz wsparcie własnych inicjatyw
  • ciekawe i innowacyjne projekty o zasięgu międzynarodowym
  • możliwość pracy w elastycznym zakresie czasowym
  • stabilna forma zatrudnienia – Umowę o pracę lub B2B
  • miłą, niekorporacyjną atmosferę w młodym, ambitnym i profesjonalnym zespole
  • możliwość skorzystania z pakietu sportowego i opieki medycznej
1
Dołącz do nas!
Nazwisko, Imię
no-icon
Numer telefonu
no-icon
ZałącznikiCV, list motywacyjny
cloud_uploadDołącz pliki do formularza
Dodatkowe informacje
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez FUH SEMACO Sp.j. os. Szkolne 19A 31-977 Kraków danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rodo@semaco.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.