Menu

Certyfikaty i Wyróżnienia

SEMACO od 2005 roku bierze udział w Programie Promocji Kultury Przedsiębiorczości “Przedsiębiorstwo Fair Play”. Przyznawane certyfikaty i wyróżnienia są potwierdzeniem rzetelności, uczciwości i lojalności firmy we współpracy z klientami i kontrahentami. W roku 2009 Kapituła Programu uhonorowała naszą firmę Złotym Certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play” oraz Złotą Statuetką w roku 2011. Przyznawane certyfikaty i wyróżnienia potwierdzają stosowanie przez firmę SEMACO najwyższych standardów etycznych i rzetelności w prowadzonej działalności gospodarczej.

Obecność w programie „Solidna Firma” datujemy od 2006 roku, w tym właśnie roku otrzymaliśmy pierwszy certyfikat. Corocznie uzyskujemy kolejne  certyfikaty. W roku 2009 Kapituła Programu przyznała naszej firmie Srebrny Certyfikat „Solidna Firma Biała Lista” a w następnym roku Złoty Certyfikat „Solidna Firma 2010”. Przyznawane certyfikaty są podsumowaniem wiarygodności firmy oraz rzetelności i solidności w obszarze współpracy zarówno z kontrahentami jak i pracownikami.

Wieloletnia współpraca naszej firmy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, głównie poprzez uczestnictwo w branżowych targach Intermasz, została przez organizatorów doceniona i uhonorowana okazałą statuetką przyznaną z okazji 20 edycji tychże targów. Pragniemy nadmienić, że nasza firma poza targami Intermasz uczestniczy również w innych poznańskich imprezach targowych związanych z naszą branżą: Poznański Tydzień Mody, Tex-Style, Meble, Drema, Furnica, FurniFab.