Menu

System zdalnej pomocy

Szybka i skuteczna pomoc, w której dystans do serwisu nie ma absolutnie znaczenia

Usługa zdalnej asysty została uruchomiona w celu szybkiej diagnozy oraz ułatwienia rozwiązywania zgłaszanych problemów technicznych dotyczących oprogramowania CAD/CAM. Daje ona również możliwość przeprowadzania zdalnych prezentacji i szkoleń bezpośrednio na stanowisku pracy użytkownika.
Nasi konsultanci działu Pomocy Technicznej mogą udzielić pomocy bezpośrednio na komputerze Klienta. Połączenie jest realizowane za pośrednictwem sieci Internet. Realizacja następuje poprzez pobranie i uruchomienie programu do zdalnej pomocy na komputerze klienta. Operator pomocy technicznej w wyniku zdalnego połączenia ma podgląd ekranu komputera z możliwością poruszania kursorem, uruchamiania programów, kopiowania, usuwania itd.

Jak najłatwiej skorzystać ze zdalnej pomocy,
używając pobranego programu InvenTeamViewer?

Zdalna pomoc w trzech prostych krokach:

  1. Pobierz program TeamViewerQS– Po prostu kliknij na POBIERZ PROGRAM (powyżej) i zapisz go na Pulpicie swojego komputera.
  2. Uruchom program– Kliknij dwukrotnie na ikonkę TeamViewerQS na Pulpicie.
  3. Rozpocznij zdalną pomoc – W otwartym oknie odczytaj numer w polu „Twój” i podaj go serwisantowi telefonicznie lub za pośrednictwem przygotowanego do tego celu formularza (kliknij na pomarańczowy przycisk z napisem “Wyślij numer…” umieszczony poniżej).
Nie masz umowy wsparcia? ...zapytaj o koszt usługi serwisowej
Wyślij numer identyfikatora i zgłoś gotowość do rozpoczęcia serwisu