Miło nam zaprezentować długo oczekiwaną nowość w dziale niskowarstwowego, wydajnego rozkroju. Jest nią kater InvenCut ONE LINE, który zaspokoi potrzeby szerokiego grona odbiorców realizujących rozkrój praktycznie dowolnego materiału. InvenCut ONE LINE to kater zarówno dla producentów odzieży, tapicerki meblowej, samochodowej, do cięcia materiałów kompozytowych i technicznych, jak również wykorzystywany przy produkcji kaletniczej, uszczelek, opakowań itp.

Kater InvenCut One Line
Gwarantuje najwyższą dokładność kształtu dla wycinanych elementów. Możliwość cięcia w dużym zakresie max. szerokości materiałów 80-320 cm. Liniowa prędkość cięcia 60 m/min. Duża ilość dostępnych narzędzi precyzyjnego rozkroju!
zobacz szczegóły...

Urządzenie po raz pierwszy zostało w Polsce zaprezentowane na targach Kompozyt Expo w Krakowie w 2014 roku. Odwiedzający nas klienci byli pod dużym wrażeniem zarówno funkcjonalności i możliwości katera jak również estetyki i jakości jego wykonania. Na kolejnych targach kater InvenCut ONE LINE jest już stałym elementem ekspozycji na naszym stoisku. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z imprez targowych.