Video prezentacja Systemu

Zapraszamy do multimedialnej prezentacji możliwości i funkcjonalności systemu. Prezentacja została podzielona tematycznie. Po lewej stronie ekranu umieszczona jest lista, która w formie zakładek umożliwia przełączanie kolejnych tematów prezentacji.

Poniżej najbardziej popularne filmy demonstrujące system InvenTex.

Nowoczesne projektowanie i tworzenie kolekcji w 3D

Zobacz jak łatwo zaprojektować kolekcje i przygotować potrzebne szablony. Koncepcja, w której od pomysłu po kolejne etapy tworzenia modelu, InvenTex wspomaga pracę konstruktora. Sprawdź jak kreatywnie tworzyć i modelować oraz dzięki technologi 3D wybierać najlepsze warianty. Projektowanie i tworzenie konstrukcji nigdy nie było tak szybkie i perfekcyjne jak teraz w nowej wersji systemu InvenTex.

Produkuj efektywnie, w najniższych kosztach

Historia przedsiębiorcy, który po osiągnięciu popularności swoich produktów, zaczął zmagać się z problemami. Wszystko co dotychczas osiągnął, wykonywał tradycyjnie bez użycia systemu i komputera. W pewnym momencie produkcja się załamała i zaczął tracić klientów. Jednak Steve w porę znalazł rozwiązanie problemów. Może przedstawiona historia będzie również inspiracją dla Ciebie…