Menu

Pomoc w dofinansowaniach i funduszach UE

Dofinansowanie unijne to ogromna szansa zarówno na rozwój przedsiębiorstwa jak również w przypadku podjęcia decyzji o założeniu firmy. Zdajemy sobie sprawę jak fundusze europejskie mogą pomóc firmie czy projektowi osiągnąć sukces, dlatego od wielu lat współpracujemy z firmami, które z powodzeniem działają w zakresie pozyskiwania dotacji. Jak duży potencjał tkwi w funduszach z Unii Europejskiej mogą się Państwo przekonać korzystając z aktualnej edycji dofinansowania określonej na lata 2014-2020. Dofinansowanie może dotyczyć różnych obszarów działalności firmy np.: zwiększenia konkurencyjności firmy na rynku, realizacji projektów IT, wdrożenia innowacyjnych rozwiązań i in.

Zakres pomocy jest kompleksowy i obejmuje wszystkie etapy od przygotowania wniosku po finalizację przedsięwzięcia. Współpraca z nami oraz wykorzystanie naszych doświadczeń może znacznie zwiększyć Państwa szansę na uzyskanie dotacji z UE.

W przypadku zainteresowania naszą pomocą, prosimy wypełnić załączony na stronie formularz.

Wymagany jest krótki opisać cel inwestycji, szacowaną wartość, rodzaju finansowania oraz województwo, w którym będzie prowadzona działalność gospodarcza. Jest to wymagane ponieważ w różnych lokalizacjach obowiązują różne uwarunkowania dot. otrzymania dotacji, ich dostępności oraz terminy składania wniosków.

""
1
Pomoc w dofinansowaniu inwestycji
Rodzaj finansowania
Opis inwestycjiCel, szacowana wielkość oraz inne pomocne informacje
0 /
Nazwa firmy
Osoba do kontaktu
Nr telefonu
Previous
Next