Menu

Szkolenia z zakresu obsługi i eksploatacji

Wykonujemy wdrożenia i szkolenia związane z programami komputerowego przygotowania produkcji InvenTex oraz sprzętem i urządzeniami CAD/CAM. Najczęściej szkolenia przeprowadzamy w zakładzie produkcyjnym klienta w oparciu o profil i potrzeby produkcyjne. Istnieje możliwość realizacji szkolenia w siedzibie naszej firmy z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu CAD/CAM. Bardzo popularne jest ostatnio szkolenie wykonywane zdalnie poprzez łącza internetowe. Takie szkolenie umożliwia wykonanie kilku krótszych sesji, które łatwiej wkomponować w plan pracy naszych klientów. Również jest ono bardziej korzystne cenowo. W praktyce jest ono równie skuteczne co szkolenie wykonywane w siedzibie klienta. Czas szkolenia dostosowujemy indywidualnie do bieżących potrzeb firmy i indywidualnego zaawansowania pracowników.

W celu wyceny i zaplanowania dedykowanego szkolenia, prosimy o kontakt tel.: +48 12/ 643-25-88

Można również skorzystać z załączonych na stronie formularzy. Prosimy wybrać rodzaj szkolenia jaki najbardziej Państwo preferują oraz użyć przycisku “Zapytaj o ofertę“.

Nasi Szkoleniowcy i Trenerzy:

Katarzyna

Szkoleniowiec i trener, z wykształceniem konstruktora odzieży oraz doświadczeniem dydaktycznym, współpracuje z Semaco ponad 11 lat. W jej portfolio jest ponad 440 przeprowadzonych szkoleń z zakresu obsługi oprogramowania do projektowania oraz przygotowania produkcji odzieży. Posiada także duże doświadczenie doradcze i wdrożeniowe. Cechuje się empatią, cierpliwością i zrozumieniem potrzeb uczniów.

Yaroslav

Szkoleniowiec i konstruktor odzieży z wykształcenia oraz zamiłowania. Z pochodzenia obywatel Ukrainy od prawie 20 lat mieszkający z rodziną w Polsce. Posiada duże doświadczenie produkcyjne wyniesione z pracy w dużych firmach odzieżowych. W jego portfolio jest prawie 300 przeprowadzonych szkoleń z zakresu konstrukcji odzieży, obsługi oprogramowania do przygotowania produkcji oraz prototypowania odzieży w 3D. Prowadząc zajęcia, szczególną uwagę zwraca na ich praktyczną stronę, która jest niezbędnym elementem przyswojenia i wdrożenia nowej wiedzy przez uczestników. Z powodzeniem prowadzi szkolenia po polsku, ukraińsku i rosyjsku. Żaden temat nie jest dla niego problemem.

Natalia

Szkoleniowiec i wdrożeniowiec oprogramowania do przygotowania produkcji odzieży InvenTex CAD/CAM. Szkolenia prowadzi w języku polskim oraz angielskim. Wykonując swoją pracę koncentruje się na utrwaleniu w użytkownikach najistotniejszych funkcji programu, które stara się im przekazywać w sposób łatwy do przyswojenia. Przeprowadziła ponad 1500 godzin kursów (ok.70 szkoleń) dla różnych branż m.in. produkcji odzieży, produkcji mebli tapicerowanych, kompozytów. Posiada także spore doświadczenie w zakresie obsługi klienta.

 

W dniu 13 stycznia 2020 r. firma SEMACO Sp. J. uzyskała Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno–Szkoleniowych oznaczony nr 350/2020, który został prolongowany w styczniu 2023r. Przyznanie Znaku Jakości MSUES jest wyróżnieniem i potwierdzeniem zaangażowania naszej firmy w rozwój usług szkoleniowych oraz dbania o ich wysoką jakość.
Znak jakości MSUES przyznawany jest przez Województwo Małopolskie – Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia po przeprowadzeniu audytu zewnętrznego. Audyt daje możliwość uzyskania obiektywnej oceny jakości usług szkoleniowych świadczonych przez instytucję szkoleniową z zastosowaniem kryteriów i wymagań określonych w MSUES.
Posiadanie certyfikatu MSUES to głównie korzyści dla klientów czyli możliwość skorzystania z dofinansowania usług szkoleniowych w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych oraz gwarancja satysfakcji z poziomu świadczonych usług.
Firma SEMACO Sp. J. od ponad 22 lat tworzy w 100% polskie oprogramowanie do przygotowania produkcji odzieży, tapicerki i tekstyliów pod nazwą InvenTex CAD/CAM. Jako producent oprogramowania nasza firma dostarczyła system InvenTex do 1000 podmiotów gospodarczych w Polsce i zagranicą. Każda tego typu sprzedaż związana jest z przeprowadzeniem profesjonalnego szkolenia osób obsługujących system oraz kompleksowego wdrożenia. Szkolenia przeprowadzane są przez doświadczonych szkoleniowców z wykształceniem branżowym i z wieloletnim stażem wdrożeniowym.

Przykładowe propozycje kosztów szkolenia:

Realizowane zdalne W siedzibie Klienta
od  100 zł /godz.* od 1600 zł /dzień*
Klient musi posiadać dostęp do internetu o wymaganej jakości i szybkości transmisji. Cena nie zawiera kosztów dojazdu i ewentualnych noclegów dla szkoleniowca.
Zapytaj o ofertę
Zapytaj o ofertę
* Podane ceny są cenami netto i dotyczą szkoleń realizowanych na terenie Polski lub zdalnie poprzez internet.