Menu

Szkolenia z zakresu obsługi i eksploatacji

Wykonujemy wdrożenia i szkolenia związane z programami komputerowego przygotowania produkcji InvenTex oraz sprzętem i urządzeniami CAD/CAM. Najczęściej szkolenia przeprowadzamy w zakładzie produkcyjnym klienta w oparciu o profil i potrzeby produkcyjne. Istnieje możliwość realizacji szkolenia w siedzibie naszej firmy z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu CAD/CAM. Bardzo popularne jest ostatnio szkolenie wykonywane zdalnie poprzez łącza internetowe. Takie szkolenie umożliwia wykonanie kilku krótszych sesji, które łatwiej wkomponować w plan pracy naszych klientów. Również jest ono bardziej korzystne cenowo. W praktyce jest ono równie skuteczne co szkolenie wykonywane w siedzibie klienta. Czas szkolenia dostosowujemy indywidualnie do bieżących potrzeb firmy i indywidualnego zaawansowania pracowników.

W celu wyceny i zaplanowania dedykowanego szkolenia, prosimy o kontakt tel.: +48 12/ 643-25-88

Można również skorzystać z załączonych na stronie formularzy. Prosimy wybrać rodzaj szkolenia jaki najbardziej Państwo preferują oraz użyć przycisku „Zapytaj o ofertę„.

Przykładowe propozycje kosztów szkolenia:

Realizowane zdalne W siedzibie Klienta
od  60 zł /godz.* od 900 zł /dzień*
Klient musi posiadać dostęp do internetu o wymaganej jakości i szybkości transmisji. Cena nie zawiera kosztów dojazdu i ewentualnych noclegów dla szkoleniowca.
Zapytaj o ofertę
Zapytaj o ofertę
* Podane ceny są cenami netto i dotyczą szkoleń realizowanych na terenie Polski lub zdalnie poprzez internet.