Menu

Szkolenia z zakresu obsługi i eksploatacji

Wykonujemy wdrożenia i szkolenia związane z programami komputerowego przygotowania produkcji InvenTex oraz sprzętem i urządzeniami CAD/CAM. Najczęściej szkolenia przeprowadzamy w zakładzie produkcyjnym klienta w oparciu o profil i potrzeby produkcyjne. Istnieje możliwość realizacji szkolenia w siedzibie naszej firmy z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu CAD/CAM. Bardzo popularne jest ostatnio szkolenie wykonywane zdalnie poprzez łącza internetowe. Takie szkolenie umożliwia wykonanie kilku krótszych sesji, które łatwiej wkomponować w plan pracy naszych klientów. Również jest ono bardziej korzystne cenowo. W praktyce jest ono równie skuteczne co szkolenie wykonywane w siedzibie klienta. Czas szkolenia dostosowujemy indywidualnie do bieżących potrzeb firmy i indywidualnego zaawansowania pracowników.

W celu wyceny i zaplanowania dedykowanego szkolenia, prosimy o kontakt tel.: +48 12/ 643-25-88

Można również skorzystać z załączonych na stronie formularzy. Prosimy wybrać rodzaj szkolenia jaki najbardziej Państwo preferują oraz użyć przycisku „Zapytaj o ofertę„.

Nasi Szkoleniowcy i Trenerzy:

Katarzyna – Szkoleniowiec i trener, z wykształceniem konstruktora odzieży oraz doświadczeniem dydaktycznym, współpracuje z Semaco prawie 10 lat, w jej port folio ponad 400 przeprowadzonych szkoleń z zakresu obsługi oprogramowania do projektowania odzieży a także przygotowania produkcji. Posiada także duże doświadczenie doradcze i wdrożeniowe. Cechuje się empatią, cierpliwością i zrozumieniem potrzeb uczniów.

Yaroslav – Szkoleniowiec i konstruktor odzieży z wykształcenia oraz zamiłowania, z pochodzenia obywatel Ukrainy od ponad 15 lat mieszkający z rodziną w Polsce. Posiada duże doświadczenie produkcyjne wyniesione z pracy w dużych firmach odzieżowych. W jego port folio ponad 200 przeprowadzonych szkoleń z zakresu konstrukcji odzieży, obsługi oprogramowania do przygotowania produkcji oraz prototypowania odzieży w 3D. Prowadząc zajęcia, szczególną uwagę zwraca na ich praktyczną stronę, która jest niezbędnym elementem przyswojenia i wdrożenia nowej wiedzy przez uczestników. Z powodzeniem prowadzi szkolenia po polsku, ukraińsku i rosyjsku. Żaden temat nie jest dla niego problemem.

Natalia – Szkoleniowiec i wdrożeniowiec oprogramowania do przygotowania produkcji odzieży. Szkolenia prowadzi w języku polskim oraz angielskim. Wykonując swoją pracę koncentruje się na utrwaleniu w użytkownikach najistotniejszych funkcji programu, które stara się im przekazywać w sposób łatwy do przyswojenia. Przeprowadziła ponad 600 godzin kursów dla różnych branż oraz posiada ogromne doświadczenie w obsłudze klienta.

Przykładowe propozycje kosztów szkolenia:

Realizowane zdalne W siedzibie Klienta
od  60 zł /godz.* od 900 zł /dzień*
Klient musi posiadać dostęp do internetu o wymaganej jakości i szybkości transmisji. Cena nie zawiera kosztów dojazdu i ewentualnych noclegów dla szkoleniowca.
Zapytaj o ofertę
Zapytaj o ofertę
* Podane ceny są cenami netto i dotyczą szkoleń realizowanych na terenie Polski lub zdalnie poprzez internet.