Menu

Szybko tnący kater InvenCut ONE LINE

14

gru
2015
Categories :Nowości z oferty

Miło nam zaprezentować długo oczekiwaną nowość w dziale niskowarstwowego, wydajnego rozkroju. Jest nią kater InvenCut ONE LINE, który zaspokoi potrzeby szerokiego grona odbiorców realizujących rozkrój praktycznie dowolnego materiału. InvenCut ONE LINE to kater zarówno dla producentów odzieży, tapicerki meblowej, samochodowej, do cięcia materiałów kompozytowych i technicznych, jak również wykorzystywany przy produkcji kaletniczej, uszczelek, opakowań itp.

Kater InvenCut One Line
Gwarantuje najwyższą dokładność kształtu dla wycinanych elementów. Możliwość cięcia w dużym zakresie max. szerokości materiałów 80-320 cm. Liniowa prędkość cięcia 60 m/min. Duża ilość dostępnych narzędzi precyzyjnego rozkroju!
zobacz szczegóły...

Urządzenie po raz pierwszy zostało w Polsce zaprezentowane na targach Kompozyt Expo w Krakowie w 2014 roku. Odwiedzający nas klienci byli pod dużym wrażeniem zarówno funkcjonalności i możliwości katera jak również estetyki i jakości jego wykonania. Na kolejnych targach kater InvenCut ONE LINE jest już stałym elementem ekspozycji na naszym stoisku. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z imprez targowych.

Nowoczesny rozkrój InvenCut Master Line

14

gru
2015
Categories :Nowości z oferty

Nowoczesny automatyczny kater InvenCut MASTER LINE do rozkroju nisko- i wielowarstwowego wszystkich materiałów i surowców. Katery posiadają bardzo solidną, stabilną i wytrzymałą konstrukcję. Cięcie elementów odbywa się z wysoką precyzją, gdzie we wszystkich warstwach zachowana jest powtarzalność kształtów wyciętych elementów. Urządzenia dostępne w kilku modelach, co umożliwia odpowiedni wybór i dopasowanie do potrzeb produkcyjnych użytkownika. Dostępne modele umożliwiają cięcie nakładów do grubości: 3cm, 5cm, 6cm, 7,5cm i 9cm w stanie kompresji.

Kater InvenCut Master Line
Solidna technika, niezawodność w działaniu, wysoka wydajność oraz ekonomia użytkowania tak najkrócej można opisać automatyczny kater wielowarstwowy InvenCut Master Line. Dostępność wielu modeli umożliwia odpowiedni wybór i dopasowanie do obecnych i przyszłych potrzeb Twojej krojowni.
zobacz szczegóły...

Poniżej zamieszczamy galerię zdjęć z imprez targowych, na których prezentowany był InvenCut Master Line.

Nowości z oferty

20

sie
2015
Categories :Nowości z oferty

System w nowej wersji InvenTex V12.3

02

sie
2015
Categories :Nowości z oferty

Najnowsza wersja systemu CAD/CAM InvenTex V12.3 została zaprezentowana po raz pierwszy na międzynarodowych targach Texprocess 2015 we Frankfurcie.