Menu

TARGI TEKSTYLIÓW I DODATKÓW FASHIONTEX 2020

25

Lut
2020
Categories :Wydarzenia, targi

Zapraszamy na premierową edycję Targów Tekstyliów i Dodatków FASHIONTEX, które odbędą się w hali EXPO Łódź (Aleja Politechniki 4) w terminie 10-11.03.2020r. W targach wezmą udział wyselekcjonowane firmy posiadające w swojej ofercie wysokiej jakości materiały do produkcji odzieży, dodatki oraz usługi. Podczas wydarzenia zaprezentujemy nowoczesne oprogramowanie InvenTex CAD/CAM do przygotowania produkcji odzieżowej, nowoczesne i szybkie plotery przeznaczone dla branży tekstylnej oraz wybrane maszyny szwalnicze JUKI. Targi będą okazją do zaprezentowania najnowszego produktu firmy TKT  tj. plotera InvenJet PowerBrain TDOT, który posiada wysoką prędkość wydruku oraz niskie koszty eksploatacyjne.
Zapraszamy na stoisko nr 5.

Wstęp po rejestracji online lub na miejscu w trakcie targów.

 

Międzynarodowe Targi TEXPROCESS 2019

04

Kwi
2019
Categories :Wydarzenia, targi

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w hali 4.0 nr stoiska E80 podczas targów TEXPROCESS’2019 we Frankfurcie n/Menem w Niemczech w terminie 14-17.05.2019r. Na stoisku zaprezentujemy produkowane przez SEMACO innowacyjne rozwiązania software’owe wspomagające procesy przygotowania produkcji odzieżowej, tapicerki meblowej, sektora automotive i branży tekstylnej, oferowane pod wspólną marką handlową InvenTex.  Spotkanie na targach będzie okazją do zapoznania Państwa z naszą bardzo szeroką ofertą kompleksowych, profesjonalnych rozwiązań dot. wyposażenia nowoczesnej krojowni, w tym kilku rodzin katerów do rozkroju wielo- i jednowarstwowego. Jako wiodący dealer maszyn JUKI w Polsce zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy JUKI znajdującego się w pawilonie 5.0. nr stoiska C90.

MIĘDZYNARODOWE TARGI REKLAMY I DRUKU REMADAYS 2019

25

Sty
2019
Categories :Wydarzenia, targi

Zapraszamy na targi reklamy i druku REMADAYS 2019, które odbędą się w Nadarzynie w terminie 13-15.02.2019r., na których zaprezentujemy automatyczny ploter/kater do rozkroju jedno- i niskowarstwowego. Urządzenie przeznaczone do cięcia tektury, kartonu, papieru oraz materiałów sztucznych, laminatów, pianki i płyt PCV. ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEGO STOISKA nr E8 w pawilonie F!

 

Zobacz fotorelację z tego wydarzenia

TARGI OPAKOWAŃ EXPOOPAKOWANIA 2018

15

Lis
2018
Categories :Wydarzenia, targi

Zapraszamy na Targi Opakowań EXPOOPAKOWANIA’2018 odbywające się w Sosnowcu w terminie 21-22.11.2018r., na których zaprezentujemy automatyczny ploter/kater do rozkroju jedno- i niskowarstwowego. Urządzenie przeznaczone do cięcia tektury, kartonu, papieru oraz materiałów sztucznych, laminatów, pianki i płyt PCV. ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEGO STOISKA 84!
Wstęp bezpłatny po rejestracji on-lina na stronie www.expoopakowania.pl

Zobacz film z targów Taropak 2018

TARGI SOFAB-FURNICA 2018

03

Sie
2018
Categories :Wydarzenia, targi

Zapraszamy na targi SOFAB’2018 odbywające się w Poznaniu w terminie 11-14.09.2018r., na których zaprezentujemy automatyczne katery do rozkroju jedno- i niskowarstwowego oraz wielowarstwowego, lagowarkę do automatycznego warstwowania materiałów. Producentów mebli zapraszamy do zapoznania się z systemem przygotowania produkcji Inventex CAD/CAM Furniture w specjalnej wersji dla producentów tapicerki meblowej. Dodatkowo zaprezentujemy  maszyny szwalnicze LHD dedykowane do szycia ciężkich materiałów i skóry. ZAPRASZAMY DO PAWILONU 8, STOISKO 5!

Targi TECHCONFEX 2018

20

Mar
2018
Categories :Wydarzenia, targi

Zapraszamy na kolejną edycję targów TECHCONFEX’2018 – Targów Maszyn, Technologii i Surowców do Produkcji Odzieży, Tapicerki i Konfekcji Technicznej, które odbędą się w terminie 18-20.04.2018r. w Hali Expo-Łódź przy Al. Politechniki 4.  Na stoisku zaprezentujemy najnowsze modele maszyn i automatów szwalniczych, pikowarki ramowe i hafciarki, innowacyjne rozwiązania komputerowe do projektowania, przygotowania i wsparcia procesów produkcji, oraz rozwiązania automatycznego cięcia materiałów z wykorzystaniem katerów do rozkroju jedno- i wielowarstwowego. Zapraszamy na stoisko SEMACO numer 17.

 

Międzynarodowe Targi CISMA 2017

28

Wrz
2017
Categories :Wydarzenia, targi

Dear Sir,

It is a pleasure to inform you that InvenTex representative is visiting CISMA 2017 exhibition from 26TH SEP, 2017 TO 29TH SEP, 2017 AT SHANGHAI NEW INTERNATIONAL EXPO CENTER,CHINA.

There is a great possibility to meet and discuss details regarding further cooperation and InvenTex software distribution on your local market.

Please contact our representative to meet and discuss about InvenTex:

Mr. Jerzy Skalon, Semaco Company Owner, WhatsApp/Viber: +48 601 879 292

Please do not hesitate to contact me in case of any questions or if you want to establish a meeting term.

Please visit our website to gather more information about our innovative solutions:  http://www.inventex.eu/en/

 

Best regards,

Jakub Plezia

j.plezia@inventex.pl
Jakub Plezia INVENTEXGSM/WhatsApp: +48605265409

Targi SOFAB – FURNICA 2017

29

Sie
2017
Categories :Wydarzenia, targi

Zapraszamy na targi SOFAB’2017 odbywające się w Poznaniu w terminie 12-15.09.2017r. Firma Semaco zaprezentuje automatyczne katery do rozkroju jedno- i niskowarstwowego oraz wielowarstwowego wraz z lagowarką do automatycznego warstwowania materiałów. Producenci mebli będą mieli możliwość zapoznania się z systemem przygotowania produkcji Inventex CAD/CAM Furniture w specjalnej wersji dla producentów tapicerki meblowej. Uzupełnieniem naszej oferty będą maszyny szwalnicze JUKI dedykowane do szycia ciężkich materiałów i skóry. Stoisko naszej firmy zlokalizowane jest w pawilonie 3 i oznaczone nr 54. ZAPRASZAMY!

Międzynarodowe Targi TEXPROCESS 2017

08

Maj
2017
Categories :Wydarzenia, targi

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska w hali 4.0 nr stoiska D60 podczas targów TEXPROCESS’2017 we Frankfurcie n/Menem w Niemczech. Na stoisku zaprezentujemy produkowane przez SEMACO innowacyjne rozwiązania software’owe wspomagające procesy przygotowania produkcji odzieżowej, tapicerki meblowej, sektora automotive i branży tekstylnej, oferowane pod wspólną marką handlową InvenTex.
Szczególnej uwadze polecamy nowy moduł inteligentnego wsparcia planowania zadań krojowni InvenTex Intelligent Cut Plan (ICP). Zapoznamy Państwa z naszą bardzo szeroką ofertą kompleksowych, profesjonalnych rozwiązań dot. wyposażenia nowoczesnej krojowni, w tym kilku rodzin katerów do rozkroju wielo- i jednowarstwowego. Jako wiodący dealer maszyn JUKI w Polsce zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy JUKI znajdującego się w pawilonie 5.0. nr stoiska C90. Na stoisku prezentowane będą innowacyjne rozwiązania do szycia, uszczelniania, łączenia bezszwowego oraz automatyzacji i digitalizacji procesów szwalniczych.

Targi TECHCONFEX 2016

27

Kwi
2016
Categories :Wydarzenia, targi

W dniach 13-14.04.2016r. odbyła się kolejna edycja targów TECHCONFEX’2016 – Targów Maszyn, Technologii i Surowców do Produkcji Odzieży, Tapicerki i Konfekcji Technicznej. Na stoisku zaprezentowaliśmy najnowsze maszyny i automaty szwalnicze, innowacyjne rozwiązania komputerowe do projektowania, przygotowania i wsparcia procesów przygotowania produkcji, oraz innowacyjne rozwiązania automatycznego rozkroju materiałów na krojowni. Targi zorganizowano w Hali Expo-Łódź przy ul. Politechniki 4.